Meteor poleca
Meteor rekomenduje
Oferty last minute
Zadowoleni klienci o naszych noclegach

Agroturystyka Jadwiga Dydak (Rzędkowice)
Oboje z mężem gorąco polecamy to miejsce w bardzo przystępnej cenie. Bardzo miła gospodyni i piękne miejsce. Pokój, łazienka i kuchnia oraz ogród zaopatrzone we wszystko co jest potrzebne na solidny wypoczynek. Czuliśmy się tam jak u siebie w domu. Krystyna i Ryszard z Cieszyna
2026-06-22 22:51:40

Pole Namiotowe Jan-Mar (Markuszewo)
Zdecydowanie jedno z najlepszych pól namiotowych, na jakich mieliśmy okazję wypoczywać. Teren jest wyjątkowo zadbany, czysty i widać, że właściciele wkładają w to miejsce dużo serca oraz pracy. Wszystko jest świetnie zorganizowane, a atmosfera od pierwszych chwil sprawia, że można poczuć się swobodnie i jak u dobrych znajomych.
Ogromnym atutem są właściciele – niezwykle serdeczni, pomocni i zawsze uśmiechnięci. Chętnie służą radą i dbają o to, aby każdy gość czuł się komfortowo. Równie pozytywnie zaskoczyli nas ludzie wypoczywający na polu – życzliwi, kulturalni i tworzący naprawdę wyjątkową, wakacyjną atmosferę.
Miejsce jest idealne dla osób, które cenią spokój, kontakt z naturą i odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Dodatkowym plusem jest możliwość przyjazdu ze zwierzętami, co dla wielu osób jest ogromnym udogodnieniem. Nasz pupil również został tutaj bardzo mile przyjęty.
To miejsce ma swój niepowtarzalny klimat – można tu naprawdę odpocząć, naładować baterie i cieszyć się pięknem okolicy. Z pełnym przekonaniem polecamy Pole Namiotowe Jan-Mar każdemu, kto szuka czystego, zadbanego i przyjaznego miejsca na wakacyjny wypoczynek. Na pewno jeszcze tu wrócimy!
2026-06-22 18:25:34

Gościniec Pod Lasem (Święta Katarzyna)
Polecam skorzystać z oferty Gościńca Pod Lasem Świętej Katarzynie z uwagi na perfekcyjne przygotowanie pokoju z łazienką, czystość. Możliwość z dobrze wyposażonej kuchni i WI-FI. Obiekt położony w cichej i spokojnej części Świętej Katarzyny. Pani Danuta serdeczna, wprowadzającą dobrą atmosferę - czuliśmy się jak w przyjaznym domu. Marek Barecki z rodziną.
2026-06-22 16:21:14

Wszystko super, domek jak z bajki, cisza, staw do wedkowania, rzeki, jeziora, śpiew ptaków. Dla osób chcących odpocząć od zgiełku miasta to wymarzony kierunek. Tak było z nami. Gospodarze do rany przyłóż. Wrócimy tu...
2026-06-22 09:25:04

Pierwszy ośrodek, w którym z obiadów wychodziłam najedzona. Wspaniała gimnastyka poranna przy muzyce. Różnorodna i starannie wykonywana fizjoterapia. Super spacery z kijkami. Brak zwierząt i wykładzin - wreszcie nie chodziłam po podłodze, po której wcześniej biegały psy!
2026-06-21 21:00:30

Pokoje u Zosi (Wysoka)
Serdecznie polecam noclegi u Pani Zosi! Pobyt był naprawdę bardzo udany. Domki są świetne — czyste, zadbane, wygodne i bardzo dobrze przygotowane dla gości. Widać, że właściciele dbają o każdy szczegół.
Ogromnym plusem są śniadania — przepyszne, świeże i naprawdę bardzo duże. Każdy znajdzie coś dla siebie, a porcje są tak solidne, że spokojnie można się porządnie najeść na cały poranek.
Pani Zosia razem z mężem to przesympatyczni, pomocni i bardzo gościnni ludzie. Tworzą świetną, domową atmosferę, dzięki której człowiek czuje się swobodnie i mile widziany od samego początku.
Domki klasa, śniadania rewelacyjne, gospodarze super — zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać. Polecam z całego serca!
2026-06-21 09:20:37